Бүгүн каттонун акыркы күнү. Бир мандаттуу округдар боюнча Жогорку Кеңешке талапкерлер
RU

Бүгүн каттонун акыркы күнү. Бир мандаттуу округдар боюнча Жогорку Кеңешке талапкерлер

Все самое интересное в Telegram

БШК 28-ноябрда өтө турган Жогорку Кеңештин депутаттарын шайлоого катышууга ниеттенген бир мандаттуу талапкерлердин документтерин кабыл алууну улантууда.

Эске салсак, Кыргызстанда 36 округ бар, алардын ар биринде талапкерлер көрсөтүлүшү мүмкүн. Округ боюнча шайлоого катышуу үчүн документтер 2021-жылдын 13-октябрынын саат 18:00гө чейин кабыл алынат.

13-октябрдын таңына карата бир мандаттуу округдарга талапкерлердин тизмеси төмөнкүчө:

  • Абакиров Аскар Жумабекович (No31 Чүй-Кемин району).
  • Абдираимова Назгул Назыровна (No1 Лейлек району).
  • Абдразаков Бейшенбек Токтобаевич (No27 Первомайский району).
  • Абдрахманов Азамат Абдилазизович (No4 Көк-Жар району ).
  • Абдрахматова Атыр Болотбековна (No 34 Жети-Өгүз ).
  • Абдивалиев Артыкбай Турабидинович (No15 Ноокат району).
  • Абдувалиев Довлотбек Маматурдалиевич (No8 Араван району).
  • Абдувалиев Зарылбек Рубенович (No 25 Аламүдүн району).
  • Абдыбахапов Абдыманап Абдыбахапович (No13 Сузак району).
  • Абдыжапарова Нурбюбю Маатмусаевна (No15 Базар-Коргон району).
  • Абдылдаев Райымбек Жумагулович (No33 Нарын району).
  • Абдылдаев Сооронбай Эргешович (No24 Сокулук району).
  • Абдылдаев Таалайбек Дюшекеевич (No35 Ак-Суу району).
  • Абдылдаев Тынчтыкбек Кубатович (No19 Токтогул району)
  • Абдыкадыров Эмилбек Мырзакулович (No21 Талас району).
  • Абдыразаков Нурсултан Эркинбекович (No9 Кара-Суу району ).
  • Абиров Жаныбек Болотбекович (No26 Ленин району ).
  • Абылкасым уулу Канатбек (No2 Баткен району ).
  • Жагыл Бейшеновна Аджибаева (No36 Ысык-Көл району ).
  • Ажыбаев Чынгыз Ильяскожоевич (No1 Лейлек району ).
  • Ажыбеков Бактыгүл Ажыбекович (No20 Манас району ).
  • Ажымамбетов Актан Айылчиевич (No32 Кочокор району).
  • Азыгалиев Нурланбек Асанбекович (No22 Жайыл району).
  • Айталиев Таалайбек Дөөлөтказиевич (No21 Талас району).
  • Айтакунов Бактыбек Кубатович (No34 Жети-Өгүз району).
  • Айтигулов Муктарбек Мукулович (No21 Талас району).
  • Акматов Айданбек Акматович (No3 Кадамжай району).
  • Акматова Динара Асанкуловна (No36 Ысык-Көл району).
  • Акунбеков Эрнист Абакирович (No15 Базар-Коргон району ).
  • Акылбеков Русланбек Акылбекович (No27 Биринчи Май району).
  • Алибеков Шерахмад Халилович (No3 Кадамжай району).
  • Алимбеков Нурбек Каарыевич (No8 Төлөйкөн району).
  • Алымбубаева Зулайка Бекатовна (No7 Ош району).
  • Алымжанов Айбек Орозбекович (No32 Кочкор району ).
  • Алтыбаева Айнуру Тойчиевна (No7 Ош району ).
  • Алтынбеков Айбек (No15 Базар-Коргон району ).
  • Алымбеков Бекмамат Аяназович (No 29 Свердлов району).
  • Алымов Адылбек Шарипович (No 18 Ала-Бука району).
  • Аманбаев Искендер Эркинович (No36 Ысык-Көл району ).
  • Аманкулов Эмир Эркинбекович (No22 Жайыл району ).
  • Арзибаев Бекболот Осконбаевич (No7 Ош району ).
  • Арстанбеков Акылбек Советбекович (No16 Ноокен району ).
  • Артыкбаев Гыламидин Урустомович (No2 Баткен району).
  • Артыкбаев Сейдахмат Жокобаевич (No13 Сузак району ).
  • Асанбаев Майрамбек Жекшенович (No32 Кочкор району ).
  • Аскарбеков Мавлян Амангелдиевич (No27 Биринчи Май району ).
  • Аспек уулу Азамат (No25 Аламүдүн району ).
  • Асылбек уулу Дамирбек (No35 Ак-Суу району ).
  • Атазов Шайлообек Карыбекович (No8 Төлөйкөн району).
  • Ырысбек Ысламович Атажанов (No3 Кадамжай району).
  • Атамбаев Сеидбек Алмазбекович (No25 Аламүдүн району ).
  • Аширалиев Чынтемир Камчыбекович (No2 Баткен району ).
  • Аширбаев Элкинбек Токтогонович (No24Сокулук району ).
  • Аянкулов Самат Шамусаевич (No33Нарын району ).
  • Баатырбеков Алмазбек Баатырбекович ( No33Нарын району).
  • Байгазиев Беканас Замирбекович (No19 Токтогул району).
  • Бакасов Улан Болотбекович (No33 Нарын району ).
  • Бакеев Аскарбек Колхозбекович (No22 Жайыл району ).
  • Бакиев Кубанычбек ( No15 Базар-Коргон району).
  • Бакир Бакытбек (No9 Кара-Суу району ).
  • Бакиров Өмүрбек Мирзаимович (No4 Көк-Жар району).
  • Бакиев Улукбек Хаджимуканович (No10 Куршаб району).
  • Бегалиев Болот Касымбекович (No25 Аламүдүн району).
  • Бекжанов Жолдубай Талантбекович (No35 Ак-Суу району ).
  • Бекешев Дастан Далабаевич (No 28 Октябрь району ).
  • Бердалиев Бакыт Чырмашбаевич (No12Өзгөн ).
  • Замонбек Сабиржанович Божонов (No11Алай району ).
  • Бөлтүрүков Өмүрбек Аярбергенович (No35 Ак-Суу району ).
  • Борочоров Талантбек Айсаракунович (No33 Нарын району ).
  • Ботобаев Айбек Курманович (No31 Кемин району ).
  • Бузурманкулов Айбек Мырзакеримович (No21 Талас району ).
  • Булекбаев Эркин Касымович (No 23 Москва району ).
  • Бекмуратов Баймурат Асанович (No1 Лейлек району ).
  • Галдыбаев Жаманкул Жолчуевич (No 1 Алай району).
  • Ганиев Каныбек Токтоматович (No3 Кадамжай району).
  • Дайырбеков Таалайбек Эсенбекович (No 29 Свердлов району).
  • Джаанбаев Тойгонбай Сейитказиевич (No 33 Нарын району ).
  • Джабаев Ринат Шаршенбекович (No23 Москва району ).
  • Жакеев Алмазбек Алмамбетович (No20 Манас району ).
  • Жакыпбеков Шадыкан Мырзаканович (No20 Манас району ).
  • Жаналиев Кенжебек Бектурович (No22 Жайыл району ).
  • Джапанов Аттокур Асаналиевич (No32 Кочкорский ).
  • Джекшенов Мирлан Ратынбекович (No23 Москва району ).
  • Джумабеков Дастанбек Артисбекович (No20 Манас району ).
  • Джумабекова Акылсайра Кадыралиевна ( No35Ак-Суу району).
  • Джунусалиев Рамис Майрамбекович (No24 Сокулук району ).
  • Жээнбеков Жусупжан Амражанович (No13 Сузак району ).
  • Жээнбеков Равшан Батырбекович (No26 Ленин району ).
  • Джыргалбаев Нурбек Усенкулович (No30 Ысык-Ата району ).
  • Досанов Нурбек Маликович (No3 Кадамжай району).
  • Дүйшөналиев Болотбек Согушбекович (No19 Токтогул району ).
  • Дүйшөналиев Нурлан Кадырбекович (No31Чүй-Кемин району ).
  • Дүйшөнбиев Райымберди Сейдакматович (No16Ноокен району ).
  • Дунканаев Айбек Медетбекович (No25 Аламүдүн району ).
  • Дурсунов Атамша Латифович (No30Ысык-Ата району ).
  • Дыйканов Максатбек Дыйканович (No2 Баткен району ).
  • Энгалычев Евгений Равильевич (No 27 Москва району ).
  • Эшалиев Улан Жолдошбекович (No27 Москва району ).
  • Жансеитов Тынайбек Каныбекович (No31Чүй-Кемин району ).
  • Жанузаков Аманболд Медербекович (No35 Ак-Суу району ).
  • Жапаров Талантбек Рысбекович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Жетигенов Бакытбек Жеңишбекович (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Жолболдуев Памирбек Бакиевич (No4Көк-Жар району ).
  • Жолдошов Беки Кадырбердиевич (No5Ноокат району ).
  • Жолдошбаев Камчыбек (No26 Ленин району ).
  • Жороев Исманали Эгембердиевич (No1 Лейлек району ).
  • Жумаев Сайранбек Кеңешбекович (No32 Кочокорский району).
  • Жунусбеков Төрөкан Бейшенбекович (No21 Талас району ).
  • Жунусов Мелисбек Абдрасулович (No33) Нарын району .
  • Жусупов Аширбай Бапович (No 1 Лейлек району ).
  • Жээнбеков Келдибек Эркинбекович (No14 Жалал-Абад округу ).
  • Жээнбаев Өскөнбай Сатыбаевич (No11 Алай району).
  • Зикиров Жусупбек Камчыбекович (No23 Москва району ).
  • Зулпуев Абдивап Момунович (No4 Көк-Жар району).
  • Ибраимов Санжар Кубанычбекович (No11 Алай шайлоо округу).
  • Ибраимова Атыркүл Сыйдалиевна (No23 Москва району ).
  • Ибраев Саматбек Кулукеевич (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Икрамов Тазабек Икрамович ( No13 Сузак району).
  • Иманалиев Каныбек Капашович (No 25 Аламүдүн району).
  • Иманкожоева Эркингүл Бекбачовна (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Иманкулов Талай Маданбекович (No 23 Москва району ).
  • Иманкулов Эркин Токтаалиевич (No22 Жайыл району).
  • Имеров Мирбек Жагыбаевич (No36Ысык-Көл району ).
  • Имматов Ина Имматович (No1Лейлек району ).
  • Исаев Канатбек Кедейканович (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Исеналиев Эмирбек Аскеевич (No31Чүй-Кемин району ).
  • Исиралиева Анара Усонбековна (No 25 Аламүдүн району).
  • Исламбеков Белек Мамасалиевич (No2 Баткен району ).
  • Исмаилов Муратбек Кубанычбекович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Кадырбаев Айтмамат Тентибаевич (No9Кара-Суу району ).
  • Казакбай уулу Замирбек (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Калдарбеков Элдияр Султанович (No25 Аламүдүн району ).
  • Калматов Талас Сагынбаевич (No4 Көк-Жар району).
  • Калыков Улугбек Абдисатарович (No26Ленин району ).
  • Камбарбек уулу Үсун (No7Ош району ).
  • Камбаров Абдиллабек Ракманович (No13Сузак району ).
  • Каниметов Адыл Жанкорозович (No 35 Ак-Суу району).
  • Капаров Чынгыз Капарович (No 33 Нарниск району).
  • Карабаев Манасбек Токтогулович (No22Жайыл району ).
  • Карагулов Кубанычбек Нарынбекович (No26Бишкек шаарынын Ленин району ).
  • Карагулов Улан Айтбаевич (No31 Чүй-Кемин району).
  • Аалы Азимович Карашев (No12 Өзгөн ).
  • Каримбеков Абдисант Момунбаевич (No11 Алай району).
  • Касымов Нурлан Орозалиевич (No19 Токтогул району ).
  • Кебекбаев Сабыралы Тойчуевич (No13 Сузак району).
  • Келдибаев Төлөгөн Кыязович (No10 Куршаб району).
  • Кемелов Акыл Канатбекович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Кенжебаев Аманкан Батырбекович (No24 Сокулук району ).
  • Керимкулов Нурлан Бейшенбекович (No32 Кочкор району ).
  • Елена Сергеевна Клипачева (No27 Биринчи Май району).
  • Кожокеев Акылбек Алмарбекович (No30 Ысык-Ата району ).
  • Кожиев Мирбек Дүйшөнбекович (No23 Москва району ).
  • Козубаев Муртазали Кутугалиевич (No9 Кара-Суу району ).
  • Койчубаев Азамат Ашымович (No19 Токтогул району ).
  • Койчуменов Мээримбек Нурбекович (No27 Биринчи Май району).
  • Коргонбай уулу Жусупбек (No5Ноокат району ).
  • Кулбараков Автандил Илдузович (No 32 Кочкор району ).
  • Кулматов Эделбек Маматкулович (No13 Сузак району ).
  • Кунакунов Максат Касимджанович (No26 Ленин району ).
  • Курванбаев Сүйүнбек Бурканидинович (No3 Кадамжай району ).
  • Курманалиев Акыл Курманбекович (No24Сокулук району ).
  • Курманов Байыш Жантаевич (No30 Ысык-Ата району ).
  • Кыдыралиев Бакыт Мукамбетович (No21 Талас району ).
  • Кыдырмышев Руслан Жаманакович (No28 Бишкек шаарынын Октябрь району ).
  • Лилиенталь Юлия Викторовна (No13 Сузак району) - катталган.
  • Мааткабылов Ырысбек Шаршенбаевич (No 29 Свердлов району).
  • Мадалиев Асылбек Алтымышович (No2 Баткен району ).
  • Мадинов Орозобек Капарбекович (No33 Нарын району ).
  • Мадмаров Уланбек Аданбекович ( No4 Көк-Жар району).
  • Мадылбеков Туратбек (No 23 Москва району ).
  • Макешов Кубанычбек Бектемирович (No26 Ленин району ).
  • Максутов Мурсалим Султаналиевич (No3 Кадамжай району).
  • Малиев Арсланбек (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Мамаев Замирбек Далилович (No22 Жайыл району ).
  • Маманова Розакан Султановна (No3 Кадамжай району).
  • Маматалиев Нурбакыт Мухтарович (No7 Ош району ).
  • Маматалиева Өмүркан Турсуналиевна (No3 Кадамжай району ).
  • Мамасыдыков Кумарбек Канболотович (No30 Жалал-Абад округу ).
  • Мамаюсупов Абдыхалил Шадманович (No3 Кадамжай району).
  • Мамбеталиева Анара Хамзаевна (No30 Ысык-Ата району ).
  • Мамбеткулов Максатбек Назиржанович (No13 Сузак району ).
  • Мамыров Кубатбек Шамырбекович (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Мамытова Назгүл Туратбековна (No31 Ысык-Көл району ).
  • Маннанов Ильхом Абдукахарович (No 6 Араван району).
  • Марипов Бакытбек Асамидинович (No5 Ноокат району ).
  • Матмусаев Жанышбек Мырзабекович (No19 Токтогул району ).
  • Матраимов Искендер Исмаилович (No 9 Кара-Суу району).
  • Мацаков Кадырбек Мусаевич (No16 Ноокен району ).
  • Мелисов Азамат Канатбекович (No32 Кочкор району ).
  • Миркадыров Мухтар Мирсалиевич (No3 Кадамжай району).
  • Молдоташев Ишенбай Курманович (No35 Ак-Суу району ).
  • Монолдоров Данияр Черикович (No 34 Жети-Өгүз ).
  • Момонкулов Талгат Мелисович (No 25 Аламүдүн району).
  • Момункулов Эмил Базаркулович (No25 Аламүдүн району).
  • Момунов Акат Акинович (No17 Аксы району ).
  • Мукарамов Асылбек Турабайевич (No1 Лейлек району).
  • Мусагул уулу Амантур ( No32 Кочкор району).
  • Мурадилов Бекболот Мурадилович (No3 Кадамжай району).
  • Мурашев Нурбек Мурпазылжанович (No16 Ноокен району ).
  • Мурзакматов Байжигит Мамаюнусович (No4 Көк-Жар району).
  • Мурсалиев Акылбек Рыскелдиевич (No10 Чүй-Кемин району ).
  • Мырзаканов Раад Бакашевич (No 23 Москва району ).
  • Назарбаев Абдунаби Салыевич (No3Кадамжай району ).
  • Назарбеков Мирлан Рысбекович (No20Манас району ).
  • Мирбек Дүйшөнбекович Нажиев (No23 Москва району ).
  • Насиров Абдижамил Жусупович (No3 Кадамжай району).
  • Ниязалиева Дамира Абаскановна (No32 Кочкор району ).
  • Нурбаев Жалолидин Паязидинович (No6 Араван району).
  • Нурбаев Бакытбек Токтогулович (No6 Араван району).
  • Нурбек уулу Ормон (No32 Кочкор району ).
  • Нурланбеков Актилек ( No26 Бишкек шаарынын Ленин району).
  • Обдунов Элмурат Абдувалович (No 6 Араван району).
  • Олжобаев Баатырбек Бактыбекович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Омолдошова Айжан Рыскуловна (No 32 Кочкорский ).
  • Өмүралиев Арыстанбек Мелисович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Оморов Чыңгыз Ашырбаевич (No 18 Ала-Бука району).
  • Орозбаев Айбек Маматович (No8 Төлөйкөн району).
  • Орозбаев Таалайбек Айтбаевич (No36 Ысык-Көл району ).
  • Осмонов Айбек Жапарович (No7 Ош району ).
  • Эржигит Жетимишович Пасанов (No10 Куршаб району).
  • Примов Улан Бердибаевич (No11 Алай району).
  • Нурлан Аскаралиевич Ражабалиев (No2 Баткен району ).
  • Райымкулов Бактыбек Кемелбекович (No22Жайыл району ).
  • Рысбаев Равшанбек Рысбаевич (No4 Көк-Жар району).
  • Рыскулбек уулу Нурмат (No22 Жайыл району ).
  • Рыскулов Максат Борисович (No30 Ысык-Ата району ).
  • Сагынбаев Дайыр Баяманович (No7 Ош району ).
  • Сагымбаев Канат Райымбекович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Улан Шейшенбекович Садалиев (No24 Сокулук району ).
  • Садыков Нурбек Аданбекович (No10 Куршаб району).
  • Саипов Бактыбек Саипович (No11 Алай району).
  • Сайпидинов Эмил Жумабаевич (No7 Ош району ).
  • Саккараев Медербек Жаманкулович (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Самидинов Кумарбек Манапбаевич (No13 Сузак району).
  • Самонов Нурдин Талантбекович (No 29 Свердлов району).
  • Салихов Кеңеш Каримович (No2 Баткен району ).
  • Салымбаев Чыңгыз Жусупович (No14 Жалал-Абад округу ).
  • Самыкожо Мирлан (No32 Кочкор району ).
  • Сарбагышев Максатбек Канатбекович (No36 Ысык-Көл району ).
  • Сарбагышев Талантбек Кыдыргазиевич (No36 Ысык-Көл району ).
  • Сардарбеков Сабырбек (No32 Кочкор району ).
  • Сариев Абаскан Казакбаевич (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Сариев Акылбек (No33 Нарын району ).
  • Сарымсаков Каныбек Кубанычбекович (No24Сокулук району ).
  • Сатыбалдиев Элмурза Ракиевич (No12 Өзгөн ).
  • Сегизбаев Мирбек Абдрахманович (No 1 Лейлек шайлоо округу).
  • Сейитказиев Анаш Токтосунович (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Сулаев Жекшен Эсенбекович (No34 Жети-Өгүз району ).
  • Сулайманкулов Медеркул Ормонович (No18 Ала-Бука району).
  • Сулайманов Алтынбек Турдубаевич (No5 Ноокат району ).
  • Сулайманов Кундузбек Кошалиевич (No19 Токтогул району )
  • Супатаева Альфира Илиясовна (No 35 Ак-Суу району).
  • Сурналиев Талгат Чыныбекович (No36 Ысык-Көл району ).
  • Сыдыков Бактыбек Усенович (No16Ноокен району).
  • Сыргабаев Замирбек Самаматович (No3 Кадамжай району).
  • Тайлаков Арстанбек Кылычбекович (No26 Ленин району ).
  • Танабаев Нурлан Исамидинович (No10 Куршаб району).
  • Талипов Нурали Орозалиевич (No3 Кадамжай району).
  • Тарыкбаев Алмаз Нарынбекович (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Ташиев Анарбек Рыскулович (No26 Ленин району ).
  • Ташиев Рустам (No31 Чүй-Кемин району ).
  • Ташиев Шаирбек Кыдыршаевич (No14 Жалал-Абад округу ).
  • Таштанбеков Акбөкөн Дукенович (No30 Ысык-Ата району ).
  • Таштанкулов Касым Абдусаматович (No1 Лейлек району ).
  • Темирбаев Мухаммед Миңбаевич (No8 Төлөйкөн району).
  • Тешебаев Акимбай Сатылганович (No16 Ноокен району ).
  • Токтакунов Нурбек Акбарович (No27 Бишкек шаарынын Биринчи Май району ).
  • Токтобаев Сүйүнбай Жумаканович (No17 Аксы району ).
  • Токтогулов Эрбол Бекинович (No30 Ысык-Ата району ).
  • Токторов Абдыш (No 27 Биринчи Май району).
  • Толанов Тынчтыкбек Абдыкадырович (No10 Куршаб району).
  • Төлөгөнов Бакыт Талантович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Төлөмүшов Бегали Пирмаматович (No2 Баткен району ).
  • Данияр Эрмекович Төлөнов (No10 Куршаб району).
  • Тоотаев Улукмырза Абдилашимович (No11 Ала району).
  • Тукунов Акжолтой Шакирбекович (No36 Ысык-Көл району ).
  • Түмөнбаев Акылбек Тогузбаевич (No35 Ак-Суу району ).
  • Тумонов Чынгыз Сүйүнбаевич (No4 Көк-Жар району).
  • Турганбаев Мелис Токтомамбетович (No 28 Октябрь району ).
  • Тургунбаев Улукбек Абдивалиевич (No 29 Свердлов району).
  • Турдумамбетов Осмон Жолдошбекович (No19 Токтогул району ).
  • Турков Мунарбек Максатбекович (No13 Сузак району ).
  • Турсунбаев Азизбек Атакозуевич (No18 Ала-Бука району ).
  • Турсункулов Мирланбек Эшматович (No4 Көк-Жар району).
  • Үмөталиев Артур Алимжанович (No 15 Базар-Коргонский ).
  • Усупов Тилек Сабырович (No 28 Бишкек шаарынын Октябрь району ).
  • Ханджеза Карим Ламзарович ( No 23 Москва району).
  • Хасанов Канат Зарлыкович (No36 Ысык-Көл району ).
  • Чакибаев Эмил Акжолтоевич (No25 Аламүдүн району ).
  • Чодуев Эркинбек Урайымович (No10 Куршаб району).
  • Чойбеков Бактыбек Каныбекович (No21 Талас району ).
  • Чокморов Болотбек Сексенбешович (No32 Кочкор району ).
  • Чомонов Манас Алишерович (No17 Аксы району ).
  • Чынтемиров Талантбек Керимбекович (No 29 Свердлов району).
  • Шаимкулов Манас Каныбекович (No14 Жалал-Абад округу ).
  • Шайдиев Алмазбек Усупбаевич (No17 Аксы району ).
  • Шакиев Нурланбек Тургунбекович (No17 Аксы району ).
  • Шакиров Асан Шакирович (No13 Сузак району ).
  • Шамшидин уулу Абдулхамид (No3 Кадамжай району).
  • Шамырканов Болотбек Муратбекович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Эгембердиев Өмүрбек Калыбекович (No13 Сузак району ).
  • Эдигеев Жанат Асылбекович (No30 Ысык-Ата району ).
  • Эргешов Алмазбек Манасбекович (No17 Аксы району ).
  • Эргешов Толкун Турдукулович (No9 Кара-Суу району ).
  • Эсенаманов Мурат Кубанович (No26 Ленин району ).
  • Эшенкулов Кулжамал Буланбекович (No 25 Аламүдүн району).
  • Эшмамбетов Руслан Төлөнович (No 34 Жети-Өгүз району).
  • Юсупалиев Мунарбек Худайбердиевич (No2 Баткен району).
Темаңыз барбы? Kaktus.kg'ге жазыңыз Telegram же WhatsApp: +996 (700) 62 07 60(Бишкек)
url: https://kaktus.kg/3891